Konkurs graficzny
dla młodych twórców

Chcemy, by o ważnych sprawach dla swojego pokolenia mówili młodzi.
Dlatego zapraszamy wszystkich młodych artystów do udziału w konkursie graficznym, który ma na celu podniesienie świadomości dzieci i młodzieży na temat hejtu.

Z hejtem na co dzień spotyka się wielu uczniów. Chcemy, abyście to Wy, młodzi twórcy, pomogli nam w walce z nim.

Dlaczego warto wziąć udział?

• To niepowtarzalna szansa, by poprzez Waszą sztukę przemówić do rówieśników! Zwycięski plakat zostanie wybrany do kampanii społecznej i pojawi się w szkołach w każdej szkole, które będzie chciała pokazać swoje zaangażowanie w walkę z hejtem.
  • Dla zwycięzcy oraz wyróżnionych prac przewidywane są również nagrody pieniężne - więcej o nich w zakładce NAGRODY.
  • Konkurs skierowany jest do młodych twórców zajmujących się grafiką i rysunkiem w wieku 18-26 lat.

Formularz konkursowy

To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane To pole jest wymagane Max. rozmiar pliku: 25MB (JPG lub PNG) To pole jest wymagane

Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Uczestnicy

• Uczestnikiem konkursu może być każda osoba w wieku 18-26 lat mieszkająca na terenie RP.
  • Uczestnicy mogą, lecz nie muszą być uczniami/studentami uczelni artystycznych.
  • Uczestnicy muszą dysponować umiejętnościami pozwalającymi im na samodzielne stworzenie plakatu w programie graficznym i przygotowaniem go według wytycznych zawartych w Regulaminie konkursu.
  • Warunkiem zgłoszenia pracy jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie oraz przesłanie pracy.

• Za pierwsze miejsce nagroda
    5000 zł brutto
  • 3 wyróżnienia, każde z nagrodą
    3 x 1000 zł brutto

Wszystkie prace biorące udział w Konkursie mogą być również
rekomendowane do wzięcia udziału w wystawie.

• Etap 1

Stwórz niepowtarzalny plakat zawierający hasło „Szkoda życia na hejt” i zarejestruj swoją pracę na stronie konkursowej.

Zgłoszenia konkursowe. 20.08 - 30.09.2024
    do godz. 23:59
  • Etap 2

Tutaj działamy my. Jury oceni wszystkie prace i wyłoni najlepsze z nich.

Weryfikacja i ocena prac. 01.10 - 15.10.2024 Spotkanie Jury konkursu. 16.10 - 30.10.2024
  • Etap 3

Sprawdź naszą stronę i media społecznościowe - na nich zostaną ogłoszone wyniki.

Ogłoszenie wyników Konkursu. 31.10.2024

Jury

• Małgorzata Konieczna

Artystka, autorka popularnego konta „Wycinki w termosie”, które w mediach społecznościowych obserwuje ponad 100 tys. osób.

• Tommy Pieńczak

Artysta, ilustrator i art director z wieloletnim doświadczeniem.

• Mariusz Wszołek

dr hab., prof. Uniwersytetu SWPS
    Komunikolog, teoretyk projektowania.

• Karolina Rosińska

Prezeska zarządu Fundacji UNIQA

• Piotr Lipa

Członek rady Fundacji UNIQA, członek zarządu UNIQA TU SA

• Agnieszka Durst-Wilczyńska

Dyrektorka Departamentu Zarządzania Marką, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego UNIQA

Potwierdzenie wysłaliśmy na Twoją skrzynkę.

Powodzenia!