Jaki jest cel i podstawa używania ciasteczek?

Do prawidłowego używania stron tworzone są i wykorzystywane pliki sesyjne oraz pliki stałe. Pliki sesyjne są plikami tymczasowymi, przechowywanymi na urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania się ze strony internetowej lub zamknięcia przeglądarki internetowej. Pliki stałe pozostają na urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas zgodny z ustawieniami w pliku. Plik stały może być usunięty wcześniej z przeglądarki internetowej przez Użytkownika. Szczegółowe informacje o czasie przechowywania poszczególnych plików dostępne są w tabeli poniżej.

Jakie prawa ma użytkownik?

Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych; ich sprostowania; usunięcia; ograniczenia ich przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, które dokonywane jest na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora; przeniesienia danych osobowych. Ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu możemy udostępniać lub przekazywać dane?

Czy dane Użytkownika będziemy przekazywać poza Europejski Obszar Gospodarczy?

Dane osobowe Użytkownika mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, w szczególności na podstawie wydanych przez Komisję decyzji lub standardowych klauzul ochrony danych osobowych przyjętych przez Komisję.

Użytkownik może otrzymać kopię dokumentu regulującego przetwarzanie danych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym lub informację o miejscu jego udostępnienia

Kto jest administratorem danych?

Administratorem danych jest Fundacja UNIQA z  siedzibą w Warszawie, adres: ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa.

Jak skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych?

Kontakt z administratorem jest możliwy listownie na adres wskazany w części Kto jest administratorem  danych.