Rozmowy dotyczą różnych stron hejtu – od tego skąd się bierze, przez osobiste doświadczenia naszych gości, aż po wskazówki jak reagować na hejt oraz mu przeciwdziałać.

1. Odcinek 01 36:12

Magdalena Chorzewska

Magdalena Chorzewska, psycholożka i twórczyni „Instaporadni” w social mediach, opowiada jak różnorodny może być hejt w dzisiejszej rzeczywistości oraz jak reagować i udzielać wsparcia ofiarom hejtu.
    • Dlaczego hejterzy hejtują?
    • Po czym poznać, że nasze dziecko doświadcza hejtu?
    • Jak rozmawiać i pomóc dziecku, które doświadczyło hejtu lub samo hejtuje?
  2. Odcinek 02 57:32

Sara James i Arleta Dancewicz

O swojej historii z hejtem w tle i o tym, że hejt dotyka każdego opowiadają artystka Sara James i jej mama, Arleta Dancewicz.
    • Relacje nastolatków z rodzicami często bywają napięte. Co sprawia, że Sara James i jej mama mają tak silną więź?
    • Gdzie Sara znajduje wsparcie w trudnych chwilach i jak radzi sobie z hejtem?
    • Czy oddanie się pasji jest dobrym sposobem na poradzenie sobie z hejtem?
  3. Odcinek 03 82:21

Przemysław Staroń

Przemysław Staroń, nauczyciel roku 2018, psycholog i edukator. Opowiada, jak rozmawiać z młodzieżą o mowie nienawiści i czego możemy się nauczyć z literatury young adult.
    • Jak wygląda hejt w szkole?
    • Dlaczego dzieci hejtują i jakie są konsekwencje hejtu?
    • Jak odpowiednio reagować na emocje dziecka?